FROTH-PAK™ 1900

 

 

FROTH-PAK 1900

Zbiorniki do wielokrotnego napełniania FROTH-PAK 1900 są zawsze używane w zestawach; zbiornik z izocyjanianem jest połączony ze zbiornikiem z poliolem. W zależności od zastosowania do wyboru jest opcja wolnego rozprężania[SR] lub szybkiego rozprężania [QR] poliolu. Zbiornik z azotem jest podłączony do dwóch podstawowych składników za pomocą podwójnego regulatora ciśnienia. Dwa węże łączą oddzielne zbiorniki z pistoletem natryskowym. Dysze dozujące założone na pistolet natryskowy pozwalają na równomierne mieszanie dwóch podstawowych składników izolacyjnej pianki poliuretanowej. Oddzielne zbiorniki są zbiornikami ciśnieniowymi a ich waga brutto wynosi około 95 kg. Zbiornik jest zbiornikiem wielokrotnego napełniania i jest wydawany za kaucją, która jest refundowana po zwrocie zbiornika ciśnieniowego zgodnie z naszymi ogólnymi warunkami sprzedaży.

 

W warunkach swobodnego rozprężania z zestawu FROTH-PAK 1900 można uzyskać około 4500 litrów pianki poliuretanowej. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z nami.

 

 

 

objętość docelowa w ciągu trwała i wytrzymała struktura gęstość
FP 1900 SR 60 sec 8 min 30 kg/m³
FP 1900 QR 30 sec 5 min 30 kg/m³

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta charakterystyki substancji (SDS)

 

 

Instrukcje

 

 

 

 

Polecamy

 

  • Pistolet aplikacyjny wraz z wężem dozującym GHA 30 [wąż długości 9 m]
  • Zestaw dysz dozujących z zaworem [25 w opakowaniu]

 

 

Wideo

System FROTH-PAK 1900
System FROTH-PAK 1900

Jak przygotować zestaw FROTH-PAK 1900 do użycia? Podłączanie węży i przygotowanie zestawu natryskowego do izolowania pianką poliuretanową. W warunkach swobodnego rozprężania z zestawu FROTH-PAK 1900 można uzyskać około 4500 litrów pianki poliuretanowej.