FROTH-PAK™ 180

 

 

FROTH-PAK 180

Pianki FROTH-PAK 180 są sprzedawane w zestawach, w których zbiornik z izocyjanianem jest połączony ze zbiornikiem z poliolem. W zależności od zastosowania do wyboru jest opcja wolnego rozprężania [SR] lub dużej gęstości [HD] poliolu. Dwa węże łączą oddzielne zbiorniki z pistoletem natryskowym. Dysze dozujące założone na pistolet natryskowy pozwalają na równomierne mieszanie dwóch podstawowych składników izolacyjnej pianki poliuretanowej. Zestaw zawiera 2 zbiorniki ciśnieniowe, które muszą być połączone wężami do pistoletu natryskowego. W zestawie znajduje się metalowy uchwyt pozwalający na przemieszczanie zestawu podczas pracy. Całkowita waga brutto zestawu wynosi w przybliżeniu 17 kg.

 

W warunkach swobodnego rozprężania z zestawu FROTH-PAK 180 można uzyskać około 400 litrów pianki poliuretanowej. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z nami.

 

 

 

objętość docelowa w ciągu trwała i wytrzymała struktura gęstość
FP 180 SR 60 sec 8 min 30 kg/m³
FP 180 QR 30 sec 5 min 30 kg/m³
FP 180 HD 25 sec 5 min 45 kg/m³

 

 

 

Karta charakterystyki substancji (SDS)

 

 

 

Instrukcje

 

 

 

 

Polecamy

 

  • Pistolet aplikacyjny wraz z wężem dozującym GHA 9 [wąż długości 2,9 m]
  • Zestaw dysz dozujących z zaworem [25 w opakowaniu]

 

 

Wideo

System FROTH-PAK 180
System FROTH-PAK 180

Jak przygotować zestaw FROTH-PAK 180 do użycia? Podłączanie węży i przygotowanie zestawu natryskowego do izolowania pianką poliuretanową. W warunkach swobodnego rozprężania z zestawu FROTH-PAK 180 można uzyskać około 400 litrów pianki poliuretanowej.